Hakkımızda

Panoramic Residences Bodrum, Akkartal Group kuruluşudur.

Bodrum’un en özel konumunda bulunan Panoramic Residences, sizi hayallerinizin ötesinde bir dünyaya davet ediyor. 1995 yılından günümüze yapı sektöründe hizmet üreten işletmemiz 2023 yazından itibaren konaklama sektöründe de faaliyetlerine başlamıştır. Akkartal Group yılların deneyimi ile müşterilerinin değişen yaşam anlayışlarıyla ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyip, “daha rahat ve çağdaş ortamlar sunma” hedefi ile faaliyet göstermektedir.

Akkartal Group

Modern inşaat yönetim teknikleri, üst kalite malzeme ve üstün vasıflı işgücünü kullanan Akkartal Group, estetik ve kaliteyi hayatın içine dahil eden mekanlar inşa ediyor.

İnşaat, taahhüt, proje, restorasyon, kentsel dönüşüm organizasyonları, dekorasyon, su ve ısı yalıtımı alanlarında hizmet üreten Akkartal, ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak artırıyor.

Akkartal İnşaat yaşanacak mekanlar inşa ederken; en yüksek kalite standardını koruyor, son teknolojiyi kullanıyor, estetik ve işlevselliğe önem veriyor. Tüm bunların ötesinde “çevreye saygılı” duruşuyla imza attığı yapıları doğayla buluşturuyor.